Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden  

::: Smileys ::: freeSMS ::: WerKenntWen? ::: Games :::

ADMIN'S und MODERATOREN GESUCHT, die sich mit um dieses Board kümmern wollen.
Ich suche 3-4 Leute mit entsprechenden Kenntnissen, die mit mir zusammen das Board wieder beleben und weiterführen wollen.
Bei Interesse bitte Email an aileen31@gmx.de

Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 96 Antworten
und wurde 24.269 mal aufgerufen
 Türkische Songtexte
Seiten 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
cankanin en büyük hayr ( Gast )
31.03.2006 21:53
#91 RE: ayse Antworten

cankanin en büyük hayrani biziz yani ben ve kuzenim ben ayhanin hayraniyim kuzenim de fatihi ama ben fatihi de seviyorum onlarin konserine gittik kuzenimle ayhan beni öptü ama fatihin de yigeni yani kardesinin tubgba ablanin cocugunu berkanti da gördüm kuzenim onlarla görüsüyo insallah yine kölne yada gelsernkirchene gelirsiniz sizi dört gözle beklicem askimmmmmmmmmmmmmm ayhan malik-fatih a.b.b

EN BÜYÜK HAYRANINIZ TUGCE

CrazyGirl Offline

03.04.2006 13:53
#92 RE: ayse Antworten

CANKAN HAYRANLARI http://www.CANKAN.net SU SITEYE GELIN VE MESAJLARINIZI FORUMA YAZIN. CANKAN YAZDIKLARINIZI 100% OKUYOR.SADECE YOGUN OLDDUKLARI ICIN CEVAP YAZAMIYORLAR.

coll_girl91 Offline

26.04.2006 15:06
#93 RE: Cankan Antworten

slm cankan ben sümeyra almanyadan erlenbach a main dan benim bir arkadasim var onun adi da sümeyra biz sizi okadar cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyoruz yani kimseleri bukadar sevmemistik ben fatih abimi coooook seviyorum arkadasimda ayhan abiyi coooook seviyo ama ben taabi ayhan abimide seviyom arkadasimda fatih abimi siz neysiniz ya böyle iyi ki varsiniz sarkilariniz süper ya ha bu arda siz ne olur ki bir gün de erlenbach a gelin cünkü buraya tarik mengücte gelmisti ama inanin ki gittmedik biz cünkü sizi düsünmekten baska bisey yapmiyorz biz 13 yasindayiz istiyoruz ki siz bize birgün sarilin diye rüyamda bile sizi görüyorüm ben yemin ederim ki bak gördüm sizi hemde yakindan ama insallah bir gün sahiden de olur bu rüya ve bir sey demek istiyoruz size biz sizin taklitlerinizi yapiyoruz ben fatih abim oluyorum ve arkadasim da ayhan abi oluyo yaaani inanin ki bukadar benzerlik olur yaani benziyoruz diye de kadinlar matinasinda bile yapmistik inanin ki erlenbach gelseniz varya bukadar hayran görmemisiniz dir yaani bütün türkler yaani bizide insallah bizi bir gün taklit olarak görürsünüz allah izin verirse hadi kendinize iyi bakin bye bye bye

Acelya Offline

05.05.2006 15:34
#94 RE: Cankan Antworten

Selam Fatih&Ayhan Abi bende konyliyim,Ayhan Abi sen Seydisehirlisin ben Bozkirliyim.
Ich bin aus Augsburg.Bu sene Bozkirda yani her sene Halk konseri oluyo...
Ich würde mich sehr freuen sizde gelirseniz
Bittteeee.. gelin wenns möglich ist ama insallah...
Bozkirla Seydisehirin arasinda 1/2 Saat var..
Biz insallah bu sene türkiyeye uccaz..
Hadi Sers by ((MÜSHO))

fatma Offline

27.05.2006 20:21
#95 RE: Cankan Antworten
askim mach bitte in gelsenchirche kozert bitte sizi cok özledik

cici kiz Offline

13.02.2007 17:20
#96 RE: Cankan Antworten

cankan acaip süpersiniz cok güzel sarkilariniz var.sizi cok seviyorum

derya Offline

08.04.2007 07:30
#97 RE: Cankan Antworten

cankan sizi cok seviyorum bugün konserinise geldim lindau daydiniz..gercekten yakindan cok cok daha yakisiklisiniz..ihr seid einfach super..ich hab euch so lieb..kendinize iyi bakin sizi kocaman öptüm..geri yazarsaniz cok sevinirim..

Seiten 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
 Sprung  
Xobor Ein Kostenloses Forum | Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz